Relacja z turnieju

I Ogólnopolskie Starcie Przedsiębiorców w GOLFA

11 Sierpnia 2022r., Gradi Golf Park

Relacja z turnieju

11 sierpnia 2022 roku, na Polu golfowym Gradi Golf Park, mieliśmy przyjemność organizować I-wsze Ogólnopolskie Starcie Przedsiębiorców w Golfa.

W wydarzeniu wzięło udział 20 uczestników 18-dołkowego turnieju, gdzie bardziej doświadczeni gracze, mieli przyjemność się ze sobą zmierzyć. Przygotowaliśmy również atrakcje dla przedsiębiorców, którzy swoja przygodę z golfem dopiero zaczynają. W akademii golfa wzięło udział 18 uczestników, którzy po zajęciach z trenerami, mieli okazję spróbować swoich sił na polu golfowym, podczas konkurencji z nagrodami. Wydarzenie zwieńczyliśmy wspólnym obiadem oraz rozdaniem nagród.

Po części oficjalnej przeszliśmy do równie przyjemnej części wydarzenia jaką była impreza integracyjna, gdzie ponad 40 przedsiębiorców, przy wspólnym ognisku, pysznych potrawach z grilla oraz słodkich deserach, miała okazje się lepiej poznać oraz spędzić miło czas w malowniczych okolicznościach przyrody jakie panują w Brzeźnie, na Polu golfowym Gradi Golf Park.

Sponsorzy wydarzenia

Dzięki hojności naszych sponsorów, byliśmy w stanie ufundować bardzo wartościowe nagrody. 

Sponsorami I ogólnopolskiego starcia przedsiębiorców w golfa byli:

Drewnoland

Drewnoland działa od 1995 roku. Po ponad 20 latach, jest stale rozwijającym się przedsiębiorstwem, a oferta to schody i ich elementy, a przede wszystkim płyty drewniane, blaty i meble.

Kempa

Kempa – sklep z ogromnym wyborem odzieży oraz akcesoriów sportowych.

 

 

 

 

Trawmar

Budowa, utrzymanie oraz renowacja muraw piłkarskich, a także projektowaniem i aranżacją terenów zieleni. Zajmuje się także doradztwem i poszerzaniem wiedzy w dziedzinie pielęgnacji muraw sportowych.

Wirtualne spacery 3D

Wirtualne Spacery 3D zajmuje się tworzeniem wirtualnych spacerów 3D, które umożliwiają zobaczenie nieruchomości od wewnątrz. Sam spacer jest doskonałą opcją na pokazanie obiektu i jednocześnie świetną formą reklamy online.

WroApart

WroApart & Wrocław Apartments - Apartamenty na wynajem, zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia.

 

 

 

 

Tectum Apartments

Tectum Apartments - to firma dysponująca 50 apartamentami w ścisłym centrum Wrocławia. Apartamenty dla osób podróżujących biznesowo, rodzin, dużych grup. Nasze apartamenty mieszczą się w Rynku i najdalej 15 minut piechotą od Rynku.

Step Group Industry

Step Group Industry - Jest biurem handlowym renomowanych producentów łożysk wielkogabarytowych i precyzyjnych.

Kawanaranczo

Kawanaranczo - Strefa relaksu .Strzelnica golfowa. Akademia golfa Private Fitting outdoor i indoor . Golf symulator.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gradi Golf Club

Gradi Golf Club to wspaniały kompleks pałacowo-golfowy jedyny w swoim rodzaju na terenie Polski. W skład kompleksu wchodzą 18-to dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, na którym rozgrywano takie imprezy jak Polish Open, Faldo Series czy Mistrzostwa Polski, 6-cio dołkowe małe pole golfowe położone w parku w okolicach pałacu, strefa treningowa i domek klubowy z pro-shop.